Podsumowanie 2020 r. i plany na 2021 r.

Cześć Strefowiczu, przed Tobą wpis podsumowujący mijający rok i plan na rok kolejny czyli 2021. Będzie, krótko zwięźle i na temat. To już ostatni wpis przed czwartkowymi życzeniami, który pojawi się na Strefie dla Inżyniera. Następnym razem zobaczymy się dopiero w nowym roku 2021. Zacznę od podsumowania, a następnie przejdę do planów na kolejny rok i do zmian, które czekają na Ciebie na blogu, a zmieni się sporo. Zapraszam do szybkiej lektury.

Podsumowanie

Jak dotąd treści na Strefie dla Inżyniera pojawiały się na blogu dwa razy w tygodniu. W każdy worek – wpis w języku polskim i w każdą sobotę – wpis z serii Angielski dla Inżyniera. Ponadto na Instagramie i Facebooku zamieszczałam dodatkowe materiały. W każdy czwartek na obu w/w profilach pojawiały się ciekawe, krótkie informacje budowlane, a w pozostałe dni na Instagramie tj. w każdy poniedziałek, środę i piątek zdjęcia będące wspomnieniami z podróży do miejsc, które polecam Ci zobaczyć.

Ponadto stale na Strefie dla Inżyniera działa newsletter. Do którego i Ty możesz dołączyć w każdej chwili, jak i z niego zrezygnować w dowolnym momencie. Aby się zapisać, wystarczy wpisać imię i adres poniżej. newsletter wysyłałam co dwa tygodnie, w którym to zamieszczałam szerszy opis poruszanych na blogu zagadnień budowlanych, informowałam o nowościach i zapraszałam do wspólnego tworzenia tego miejsca.

O tu poniżej!

Do dnia dzisiejszego na Strefie dla inżyniera w roku 2020 pojawiły się aż 102 wpisy!!! Jak teraz o tym pomyślę to zastanawiam się kiedy udało mi się je wszystkie przygotować i opublikować.

Strefa dla Inżyniera nie jest najbardziej prężnym blogiem budowlanym w sieci, ale nie do końca mi na tym zależało. Swoją uwagę skupiałam na treści wpisów, a zdecydowanie mniej na rozpowszechnianiu i działaniach marketingowych, te żyły własnym życiem. Lubię pisać, przekazywać wiedzę i na tym się skupiałam. Czy słusznie? Pewnie wiele osób uzna, że nie, skoro tylko ograniczona liczba osób ma dostęp do bloga, bo udało jej się do niego przypadkowo trafić, ale obiecuję poprawę i w tym zakresie. A o tym co poprawię, co zmienię i co planuję dowiesz się poniżej.

Plany na 2021 rok.

Na Strefie dla Inżyniera sporo się zmieni, ale zmiany te nie będą radykalne. Będę je wprowadzać stopniowo, tak abyś nie przeżył szoku już na początku stycznia. Najważniejsze zmiany i plany, co do treści na blogu znajdziesz poniżej w kolejnych punktach:

  1. Zmieni się częstotliwość publikacji na blogu. O tym jak jest teraz przeczytasz w podsumowaniu wyżej. A jak będzie? Wpisy pojawiać się będą raz w tygodniu, nadal w każdy wtorek. W jednym tygodniu będzie to lekcja języka angielskiego budowlanego, a w kolejnym artykuł w języku polskim na tematy budowlane i około budowlane. Zapewni to bardziej jakościowe i wizualnie ciekawsze wpisy.
  2. Częstotliwość wysyłki newslettera również ulegnie zmianie – będzie on wysyłany raz w miesiącu, ze szczególnym naciskiem na ukazanie nowości blogowych i analizowanie ważnych zagadnień budowlanych.
  3. Nowa szata graficzna – w najbliższym roku stopniowo zmieniać się będzie wygląd bloga, ale i wpisów dodawanych na Instagram i Facebook. Poprawiona zostanie ich jakość, jak i również będą one znacząco urozmaicone wizualnie. Dlatego, koniecznie wyglądaj zmian.
  4. Nowe tematy do omówienia – istnieje wciąż szeroka gama tematów do omówienia na Strefie dla Inżyniera, w tym: umowa o roboty budowlane, zmiany w Prawie zamówień publicznych, budowa domu krok po kroku, budżetowanie przy realizacji inwestycji, omówienie kolejnych charakterystyk materiałów budowlanych, rozwinięcie tematu maszyn wykorzystywanych w budownictwie, sprawdzenie i omówienie wartościowych sprzętów budowlanych i wiele innych tematów. Jeśli masz swoje propozycje koniecznie napisz, o czym Ty chciałbyś przeczytać na Strefie dla Inżyniera: kontaktstrefadlainzyniera@gmail.com
  5. Rozwinięcie zakładki do pobrania -na pewno w 2021 roku powstaną nowe fiszki do pobrania, wzór umowy o roboty budowlane i inne pliki, w które warto żebyś się wyposażył.
  6. Dalsze rozwijanie BUDOPEDII – BUDOPEDIA to słownik budowlany dla inżynierów i osób interesujących się budownictwem, szukających sprawdzonej wiedzy. To miejsce, które stale jest rozwijane i rozszerzane o nowe pojęcia i ich definicje. To miejsce specjalnie dla Ciebie, by żadne pojęcia budowlane nie stanowiły dla Ciebie zagadki.

Powyżej wymieniłam tylko część zmian, które będą stopniowo wdrażane 2021 roku. Wszystkie te nowości i poprawki są tworzone z myślą o Tobie. Dla Twojego komfortu użytkowania Strefy dla Inżyniera, byś stale otrzymywał rzetelne informacje budowlane.

Jestem bardzo ciekawa Twojej reakcji na planowane zmiany. Zostaw komentarz i opinię na temat wdrażanych nowości. Masz pytania? Napisz koniecznie. Na pewno odpowiem. Do zobaczenia 24.12.2020 roku na Strefie dla Inżyniera, gdzie znajdziesz najszczersze, budowlane życzenia. Tak budowlane! Zaintrygowany? Wpadnij koniecznie w najbliższy czwartek 24.12.

InżyniErka

Udostępnij i polub

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)