Test nr 11

Hello Strefowiczu, ponownie jesteśmy po kilku wspólnych lekcjach języka angielskiego, przyszła więc pora na test już nr 11. Serdecznie Cię zachęcam do jego rzetelnego wykonania i sprawdzenia czego nauczyłeś się z ostatnich lekcji. Test dotyczyć będzie pięciu ostatnich artykułów z serii Angielski dla inżyniera. Są to:

  1. Energy
  2. Zaimki wskazujące
  3. Geometry – geometria
  4. Matematyka #2
  5. Studia – study

Jak widzisz zebrało się sporo treści do przypomnienia. Test będzie urozmaicony pod względem zadań i trudności, ale nie martw się na pewno sobie poradzisz. Test składa się z pięciu zadań, a każde zadanie z czterech przypadków do rozwiązania. Oczywiście oprócz zadań, przygotowałam odpowiedzi do pobrania. Uwaga, tym razem nie będzie oceny końcowej. Tobie pozostawiam analizę tego, jak Ci poszło. To jak zabieramy się do pracy?

Rozgrzewka

Co powiesz na małą rozgrzewkę przed częścią właściwą artykułu, czyli przed testem? Prze Tobą bardzo proste zadania, które lekko rozrusza szare komórki:

Przetłumacz na język polski:

energy –
geometry –
rounding –
semester –
that –


Odpowiedzi: energia; geometria; zaokrąglenie; semestr; tamta, tamten, tamto

Test nr 11

Poniżej znajdziesz plik z testem nr 11 do darmowego pobrania. Możesz go wydrukować i wypełnić lub jak wolisz, zapisać odpowiedzi na osobnej kartce.

Odpowiedzi

Gotowe? Pora na sprawdzenie odpowiedzi. Pamiętaj tylko prawidłowa odpowiedź się liczy, ni oszukuj, że tak myślałem, albo tylko trochę się pomyliłem. Wiesz lub nie. Poniżej znajdziesz darmowy plik do pobrania z odpowiedziami. Sprawdź, jak Ci poszło i koniecznie zostaw komentarz z wynikiem pod niniejszym wpisem.

Podsumowanie

Dziękuję Ci za nasze kolejne spotkanie i jak zawsze zapraszam na następne. Jeśli jeszcze C mało języka angielskiego w dniu dzisiejszym to zajrzyj do wcześniejszych wpisów z serii Angielski dla Inżyniera. Wybór jest zacny i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Może wpisy o jednostkach lub narzędziach, albo zajrzyj do tekstów językowych.

Do zobaczenia,
InżyniErka

Udostępnij i polub

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)