Test nr 8

Dzień dobry Strefowiczu,
Zgodnie z zapowiedzią przygotowałam dla Ciebie kolejny test językowy (nr 8). Sprawdzi on Twoją wiedzę z ostatnich czterech lekcji jakie pojawiły się na blogu czyli:

  1. Drewno,
  2. Electricity,
  3. Jednostki objętości,
  4. Jednostki długości.

Mam nadzieję, że po czwartkowej szybkiej powtórce jaka pojawiła się na Facebooku i Instagramie, jesteś w pełni przygotowany do rozwiązania zadań i uzyskania jak najlepszego wyniku. Dzisiejszy test będzie zawierać zadania wyłącznie jednego typu. Jego rozwiązanie nie powinno CI zając więcej niż 15 min. Tyle myślę, że znajdziesz w ciągu dnia, aby spokojnie się przetestować.

Test do pobrania znajdziesz poniżej w formie pliku pdf., a w osobnym pliku – również do pobrania – odpowiedzi. Aby sprawdzić jaki wynik otrzymałeś koniecznie po rozwiązaniu i sprawdzeniu odpowiedzi, wróć na bloga i przeanalizuj ile pracy powinieneś jeszcze wykonać, by w pełni opanować materiał. Zapraszam na test.   

Test

Poniżej udostępniam Ci test do pobrania za darmo. Znajdziesz w nim 15 pytań i po dwie odpowiedzi do każdego przykładu. Pamiętaj, że tylko jedna odpowiedź jest prawdziwa.

Odpowiedzi

W poniższym pliku znajdziesz odpowiedzi do testu nr 8. Każda poprawna odpowiedź to jeden punkt.

Wyniki

Pora na podliczenie punktów i sprawdzenie oceny z testu.

15 – JESTEŚ MISTRZEM (6)
12-14 – Wybitny umysł (5)
9-11 – Gonisz czołówkę (4+)
6-8 – Jest ok, ale przeczytaj wszystko przynajmniej 2x (3+)
0-5 – Proponuję przejrzeć cały materiał ponownie i wykonać rzetelnie wszystkie zadania utrwalające.

Podsumowanie

Jak Twoje osiągniecie? Znowu 100% poprawnych odwiedzi? Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jeśli test nr 9 nie wyszedł Ci tak dobrze jak poprzednie testy, nie przejmuj się. Powtórz lekcje kilka razy i wróć do tu za kilka dni. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie abyś poszczególne testy wykonywał kilkukrotnie.
Do zobaczenia,
InżyniErka

Udostępnij i polub

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)