Test nr 7

Cześć Strefowiczu,
Witam Cię na kolejnej lekcji języka angielskiego technicznego – budowlanego. Tydzień temu z okazji Świąt Wielkanocnych opuściłam Ci „wkuwanie” nowych słówek, a i dziś nie poznasz nowego słownictwa. Dlaczego? Ponieważ przygotowałam kolejny test. Sprawdzisz w nim swoją wiedze językową z 4 najnowszych tematów czyli: BHP (tyle że po angielsku), 10 prostych przymiotników angielskich, Irregular verbs,  Beton, betonowanie – concrete, concreting. Pamiętasz słówka, które tam się pojawiły. Jeśli nie to koniecznie zrób szybką powtórkę czytają listy słówek z każdego tematu. Następnie wróć tutaj i przystąp do testu. Pamiętaj, że robisz go wyłącznie dla siebie i sprawdzenia ile zapamiętałeś. Możemy zaczynać? Zapraszam.

Test nr 7

Test jak zawsze przygotowałam w firmie pliku pdf. do pobrania poniżej. Składa się z czterech zadań i w każdym z nich znajdziesz pięć przykładów do rozwiązania. Powodzenia!

Odpowiedzi

Nie zapomnij sprawdzić odpowiedzi. Każda prawidłowa odpowiedź to jeden punkt. Za udzielenie niepoprawnej odpowiedzi otrzymujesz każdorazowo 0 punktów.

Wyniki

20 – JESTEŚ MISTRZEM (6)
17-19 – Wybitny umysł (5)
13-16 – Gonisz czołówkę (4+)
10-12 – Jest ok, ale przeczytaj wszystko przynajmniej 2x (3+)
0-9 – Cóż… czy nie uważasz, że coś jest nie halo? Wróć do tematów, przeczytaj wszystko ponownie i koniecznie wykonaj zadania utrwalające.

Podsumowanie

Jaki wynik osiągnąłeś tym razem? 50%, 80, 95?, a może 100%? Niezależnie od tego jaki osiągnąłeś rezultat najważniejsze jest by być z niego zadowolonym. Jeśli coś poszło nie tak, przeczytaj po prostu listy słówek z poszczególnych tematów kilka, a nawet kilkanaście razy i tyle. Na pewno z czasem wszystko zapamiętasz. Nauka to nie wyścig, ma być przyjemnością. I na taką przyjemność zapraszam Cię już w kolejną sobotę na Strefę dla Inżyniera. Do zobaczenia

InżyniErka   

Udostępnij i polub

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)