Test nr 6

Cześć Strefowiczu tu InżyniErka, cieszę się, że wpadłeś rozwiązać test nr 6. Dzięki niemu sprawdzisz swoja wiedzę z tematów:

  1. Rooms
  2. Project (part 2)
  3. Liczba mnoga
  4. Dialog #2
  5. Rozmowa rekrutacyjna

W związku z tym, że powyższe lekcje nie należały do najłatwiejszych m.in. dlatego, że poznałeś w nich bardzo dużo nowych słówek, postanowiłam przygotować prostą formę zadań, którą większość z nas lubi najbardziej, czyli test wielokrotnego wyboru. Jednak, żeby nie było za łatwo pojawiło się w im kilka przykładów z innych lekcji niż te wymienione wyżej– zadania o których mowa oznaczyłam gwiazdką. W części z odpowiedziami znajdziesz informacje, z których artykułów je zaczerpnęłam.

Test jest do pobrania w formie pliku pdf. podobnie jak odpowiedzi. Oprócz tego, na stronie znajdziesz oceny odpowiadające zdobytym przez Ciebie punktom.

Wszystkie informacje i materiały masz już dostępne. Nie pozostaje Ci nic innego jak przystąpić do testu. Pamiętaj, że robisz to dla siebie, nie oszukuj więc!!! Nie warto. Wyników nie masz obowiązku nikomu pokazywać, tym bardziej podejdź do tematu uczciwie. Jeśli jednak masz ochotę to podziel się z innymi czytelnikami swoim rezultatem może dzięki temu zmotywujesz innych do nauki. Długopis w dłoń, kawa (lub herbata) na stół i rozwiązujemy.

Test

Poniżej test do pobrania w formacie pdf.

Odpowiedzi

Sprawdź swoje odpowiedzi z wykorzystaniem poniższego klucza. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.

Wyniki

Ocenę pozostawiam w Twojej gestii. Test nie był trudny, ale duża ilość materiału do nauki mogła przysporzyć Ci problemów dlatego zdecyduj sam czy i ile włożyłeś pracy w przyswojenie wiedzy językowej. Pamiętaj, że każda poprawna odpowiedź to jeden punkt.

Podsumowanie

Nie muszę pytać, jak poszło, bo jestem przekonana, że świetnie. A każdą pomyłkę można przecież nadrobić powtarzając daną część materiału lub w razie potrzeby nawet całą lekcję. Pamiętaj też, że pomyłki zdarzają się każdemu i nie ma co się zrażać do nauki, jeśli podwinęła Ci się noga. Przeciwnie trzeba się zaprzeć i na przekór niepowodzeniom dążyć do celu. Osiągnięty w ten sposób cel cieszy najbardziej. Tak motywującego podsumowania artykułu na blogu jeszcze nie było, ale mam nadzieję, że przełożysz je nie tylko na naukę języka angielskiego, ale i na całe życie.    

Zapraszam Cię do śledzenia mnie na Facebook’u i Instagramie. Ponadto zostaw ślad, że byłeś na teście: kciuk w górę i/lub komentarz. Widzimy się na nowej lekcji języka angielskiego technicznego w sobotę, a najnowszy wpis w języku polskim czeka na Ciebie na blogu w każdą sobotę. 

Do zobaczenia przy następnym wpisie,
InżyniErka 

Udostępnij i polub

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)