NOWY ROK TO…?

To już ten dzień, w którym wielu z nas od późnego popołudnia będzie świętować odejście starego i nadejście nowego roku. Z tej okazji życzę Ci aby ten 2020 rok był jeszcze lepszy niż ubiegły, abyś przeżył go w pełnym zdrowiu, z uśmiechem na ustach i w zgodzie ze sobą – swoimi marzeniami, pragnieniami i poglądami.
Nowy Rok to także czas składania postanowień, ale również dla wielu to okres rozliczenia 2019 roku. Na Strefie dla Inżyniera, również nie może zabraknąć postanowień i krótkiej analizy tego co się wydarzyło. Przede wszystkim bardzo Ci dziękuję za Twoją obecność, aktywność i wsparcie. Dzięki Tobie i dla Ciebie – aby budować fundamenty wiedzy budowlanej i okołobudowlanej powstał niniejszy blog – Ty jesteś więc jego bardzo ważną częścią. Dziękuję Ci, więc jeszcze raz że jesteś, a sobie życzę w tym nadchodzącym nowym roku abyś dalej tu był, a moje artykuły nadal były dla Ciebie interesujące.

A plany na przyszłość?

Mam ich trochę i kilka z nich właśnie Ci zdradzę. Oczywiście dalej chcę rozwijać poszczególne sekcje jak np. Angielski dla Inżyniera czy Budopedię. Ponadto planuję przygotować dla Ciebie darmowe materiały jak fiszki do nauki słówek, czy wzory dokumentów np. umowę o roboty budowlane. Pracuję również nad seriami wpisów np. budowa domu krok po kroku i… wszystkiego powiedzieć Ci nie mogę. Zapraszam Cię do śledzenia Facebook’a i Instagrama i o oczywiście bloga, a będziesz na bieżąco.

Dni publikacji pozostają bez zmian. W każdy wtorek artykuł w języku polskim dotyczący budownictwa, a w sobotę wspólna lekcja języka angielskiego – to na blogu, a na facebook’u i Instagramie w każdy czwartek dodatkowe materiały.

Jeszcze raz życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku i do zobaczenia w najbliższy czwartek.    

Pozdrawiam,
InżyniErka

Udostępnij i polub

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)