Test nr 3

Hello,
Kolejne trzy tematy w języku angielskim za nami pora więc na powtórzenie słówek z Jobs, Building machinery oraz Building works. Dziś dla odmiany powtórka obrazkowa, po której zapraszam Cię do rozwiązania zadań zebranych w formie testu nr 3. Oczywiście test wraz z odpowiedziami do pobrania w formie pliku pdf. To jak startujemy? Zaczynamy od powtórki.

Powtórka materiału

Test

Pora przejść do testu. Poniżej znajduje się plik do pobrania, w którym znajdziesz 5 zadań. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujesz 1 punkt . Łącznie do zdobycia 50 punktów. Pod plikiem wspomnianym plikiem znajdziesz klasyfikację punktową i sprawdzisz jaką ocenę otrzymałeś.

Wyniki

50 – JESTEŚ MISTRZEM (6)

47 – 49                 Wybitny umysł (5)
42 – 46                 Gonisz czołówkę (4+)
37 – 41                Całkiem dobrze sobie radzisz (4)
32 – 36                 Jest ok, ale przeczytaj wszystko przynajmniej 2x (3+)
0 – 31                   Cóż… do roboty!!! ? Wróć do artykułów przeczytaj wszystko kilkukrotnie i nie zapomnij o zadaniach.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że zdobyłeś 50 punktów na teście oraz liczę, że pochwalisz się swoim wynikiem w komentarzu. Zachęcam Cię także do podzielenia się ze mną i innymi swoją opinią o artykule, w tym w szczególności o formie powtórki. Mam nadzieję, że widzimy się przy okazji kolejnych wpisów językowych.
Pozdrawiam i życzę Ci miłego dnia,
InżyniErka

Udostępnij i polub

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)