Kategoria: Budżet budowy domku jednorodzinnego

0

Budżetowanie #2

Przed Tobą część druga z serii o budżetowaniu – jedna z ważniejszych o ile nie najważniejsza ze względu na udostępniony przeze mnie wzór budżetu.
W artykule oprócz uniwersalnego i prostego wzoru budżetu znajdziesz zwięzłą informacje o toku postępowania przy wypełnianiu udostępnionego przeze mnie szablonu. Pamiętaj, że na blogu pojawią się kolejne artykuły w których szczegółowo przejdziemy przez wszystkie etapy tworzenia budżetu. W tej części – części drugiej serii – masz możliwość pobrania pliku, zaznajomienia się z nim i samodzielnego jego wypełnienia, po czym przy kolejnych wpisach zweryfikujesz poprawność wprowadzonych danych.
Zapraszam,
InżyniErka

0

BUDŻETOWANIE #1 Czyli wstęp do budżetu domku jednorodzinnego

Po raz kolejny bardzo się cieszę, że mogę Cię poinformować o nowości na blogu! Tym razem temat bardzo poważny i trudny – pieniądze. Kto z nas nie chciałby ich mieć więcej, kto z nas nie chce ich zaoszczędzić przy budowie domu? Jestem przekonana, że znaczna większość o tym marzy, ale dążenie ku temu pozostawia samemu sobie. A to poważny BŁĄD! Sami jesteśmy w stanie zadbać o nasze finanse związane z budżetem na potrzeby realizacji domku jednorodzinnego, należy tylko właściwie podjąć się tematu. Zapraszam Cię więc na wstęp do budżetowania stanowiący zalążek nowej serii „Finanse przy budowie domku jednorodzinnego”
InżyniErka

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)