Kategoria: Pozostałe

0

Drewno

Kolejna tematyczna lekcja języka angielskiego na blogu już na Ciebie czeka. Ostatnim razem było o elektryczności dziś w przygotowanym materiale znajdziesz słówka związane z drewnem. Czego możesz się spodziewać? Poznasz takie słówka jak tarcica, cieśla, sklejka czy tartak, które będziesz mógł przećwiczyć wykonując zadania utrwalające. Zapraszam.
InżyniErka

0

Electricity

Zapraszam Cię na kolejna lekcję językową, tym razem dotyczącą elektryczności. W najnowszym artykule znajdziesz podstawowe słówka związane z tytułową elektrycznością takie jak prąd, elektryk czy wtyczka. Zainteresowany? Zapraszam, InżyniErka

0

BHP

Ostatni tydzień na blogu poświęcony został bezpieczeństwu na budowie, więc przy okazji lekcji języka angielskiego pojawiły się słówka z zakresu BHP. Przygotowałam 10 słówek, które do najłatwiejszych nie należą, ale wspólnie na pewno sobie z nimi poradzimy. Zapraszam, InżyniErka

0

Beton, betonowanie – concrete, concreting

Betonowanie na budowie to jedna z typowych czynności wykonywanych na placu budowy. Koniecznie więc należy zapoznać się ze słownictwem angielskim z tego zagadnienia. Przygotowałam specjalnie dla Ciebie listę słówek, zadania utrwalające oraz odpowiedzi dla nich, abyś otrzymał pakiet słownictwa związanego z betonem w jednym miejscu. Lekcję możesz pobrać i wydrukować lub skorzystaj z materiałów w przeglądarce. Zapraszam,
InżyniErka

0

Project (part 2)

Przed Tobą kolejna wspólna nauka języka angielskiego budowlanego. Tym razem kontynuacja tematu project. Słówka nie należą do najłatwiejszych, ale mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie zadania utrwalające i grafika ułatwią Ci zapamiętanie materiału. W tym wpisie poznasz takie słówka jak np. plan sytuacyjny, projekt końcowy czy plan orientacyjny (oczywiście w języku angielskim 😃)
Zapraszam do wspólnej nauki, InżyniErka

0

Rooms

Przed Tobą przyjemny temat z serii Angielski dla Inżyniera. Dziś nauczymy się wspólnie nazywać pomieszczenia. Będzie łatwo, prosto i przyjemnie. tylko 10 słówek do zapamiętania i 3 zadania utrwalające. To jak wchodzisz w to?

0

Structural elements

Hello, to pierwszy po przerwie świąteczno-noworocznej wpis na blogu z serii Angielski dla Inżyniera. Tym razem Structural elements czyli elementy konstrukcyjne. Sprawdź koniecznie jak w języku angielskim jest wiązar, dach czy płyta fundamentowa.
Zapraszam,
InżyniErka

0

Shapes

Nie ma odpoczynku i kolejny wpis z zakresu języka angielskiego budowlanego już na Ciebie czeka. tym razem zajmiemy się kształtami. Kilka minut nauki i kolejne 10 słówek wyląduje w Twojej pamięci. To jak ruszamy do wspólnej nauki shapes?
Czekam na Ciebie.
InżyniErka

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)