Kategoria: Pozostałe

0

Beton, betonowanie – concrete, concreting

Betonowanie na budowie to jedna z typowych czynności wykonywanych na placu budowy. Koniecznie więc należy zapoznać się ze słownictwem angielskim z tego zagadnienia. Przygotowałam specjalnie dla Ciebie listę słówek, zadania utrwalające oraz odpowiedzi dla nich, abyś otrzymał pakiet słownictwa związanego z betonem w jednym miejscu. Lekcję możesz pobrać i wydrukować lub skorzystaj z materiałów w przeglądarce. Zapraszam,
InżyniErka

0

Project (part 2)

Przed Tobą kolejna wspólna nauka języka angielskiego budowlanego. Tym razem kontynuacja tematu project. Słówka nie należą do najłatwiejszych, ale mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie zadania utrwalające i grafika ułatwią Ci zapamiętanie materiału. W tym wpisie poznasz takie słówka jak np. plan sytuacyjny, projekt końcowy czy plan orientacyjny (oczywiście w języku angielskim 😃)
Zapraszam do wspólnej nauki, InżyniErka

0

Rooms

Przed Tobą przyjemny temat z serii Angielski dla Inżyniera. Dziś nauczymy się wspólnie nazywać pomieszczenia. Będzie łatwo, prosto i przyjemnie. tylko 10 słówek do zapamiętania i 3 zadania utrwalające. To jak wchodzisz w to?

0

Structural elements

Hello, to pierwszy po przerwie świąteczno-noworocznej wpis na blogu z serii Angielski dla Inżyniera. Tym razem Structural elements czyli elementy konstrukcyjne. Sprawdź koniecznie jak w języku angielskim jest wiązar, dach czy płyta fundamentowa.
Zapraszam,
InżyniErka

0

Shapes

Nie ma odpoczynku i kolejny wpis z zakresu języka angielskiego budowlanego już na Ciebie czeka. tym razem zajmiemy się kształtami. Kilka minut nauki i kolejne 10 słówek wyląduje w Twojej pamięci. To jak ruszamy do wspólnej nauki shapes?
Czekam na Ciebie.
InżyniErka

0

Project

Projektowanie i projekty są nieodzownym elementem codziennej pracy budowlańca. Warto więc poznać podstawowe słownictwo z tego zakresu. Rzut parteru, projektant, szkic to tylko 3 z 10 słówek, które dla Ciebie przygotowałam w ramach kolejnego wpisu na blogu. Zapraszam na naukę. InżyniErka

0

Idiomy

Idiomy – kto je lubi, kto je zna? Nie ja. Nauka idiomów zawsze przychodzi z trudnością, jednak warto się ich nauczyć bowiem są one bardzo popularne w mowie potocznej. Każdy kto chce władać płynnie językiem angielskim powinien się z nimi zaprzyjaźnić. Moja znajomość z idiomami jest burzliwa i wiele przeszła, ale wybaczyłam im, że są trudne do nauki i pochłaniam je stopniowo. Ciebie też do tego namawiam.
InżyniErka

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)