Kategoria: Czasowniki

0

Irregular verbs

Kolejna lekcja języka angielskiego na blogu poświęcona nauce czasowników, a dokładniej nauce czasowników nieregularnych czeka już na Ciebie.
Większość osób uczących się delikatnie mówiąc nie przepada za „wkuwaniem” czasowników nieregularnych, gdyż niestety nie znajdziesz tu żadnych wiążących reguł. Przygotowałam więc na początek 10 czasowników związanych z budownictwem, mam nadzieję, że Ci się przydadzą, a dzięki zadaniom utrwalającym szybko je zapamiętasz.
Zapraszam,
InżyniErka

0

Verbs #2

Bez czasowników ani rusz, pora więc na kolejną ich porcję na Strefie dla Inżyniera. T już w sumie trzecia odsłona lekcji o czasownikach związanych z budownictwem. Dziś poznasz nowe słówka odnoszące się głównie do remontu – przynajmniej tak mi się kojarzą. Będzie więc szlifowanie, instalowanie czy gruntowanie. Zainteresowany? mam nadzieję, że owszem. Zapraszam, InżyniErka

0

VERBS

Hello,
Pora na poznanie czasowników angielskich wyrażających czynności wykonywane na placach budowy. Spawanie, kopanie, malowanie, tynkowanie i inne, sprawdź koniecznie czy znasz.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)