Kategoria: Dla studenta

0

Zawód – kierownik budowy

Zawód kierownik. Ilu z nas jako dzieci (ale i dorośli) chciało rządzić,? Jednak czy każdy kierownik ma „wdzięczną” pracę, czy raczej to niewdzięczny kawałek chleba? Dziś przybliżę Ci pracę kierownika budowy, ścieżkę kariery, prawa i obowiązki oraz zakres wykonywanych czynności. Podpowiem jakie cechy powinien mieć dobry kierownik budowy oraz jakie są szacunkowe zarobki na tym stanowisku. Już teraz jedno pragnę zaznaczyć, to zawód wiążący się z ogromna odpowiedzialnością, to zawód w którym jesteś skazany na pracę pod presją czasu i w ogromnym stresie i co ważne to praca z innymi ludźmi. Zapraszam na artykuł.
InzyniErka

0

BIM Bam Boom – czyli o co chodzi z BIM-em…

BIM – modelowanie informacji o budynku. To nowoczesna technologia, stanowiąca narzędzie ułatwiające pracę wszystkim uczestnikom procesu budowlanego. To także nowatorskie, nowoczesne i wielowymiarowe podejście do zarządzania obiektem w całym cyklu jego życia. Zapraszam na artykuł w którym w przystępny sposób wyjaśnię Ci czym jest BIM, jakie są jego zalety i czy ma jakieś wady. Zapraszam,
InżyniErka

0

Studencki niezbędnik

Artykuł ten dedykowany jest przyszłym studentom budownictwa, którzy zastanawiają co mieć powinni rozpoczynając edukacje na danym kierunku. Znajdziesz tu rzeczy niezbędne, bez których ciężko będzie zaliczyć semestr jak i takie, których poziom istotności jest znacznie niższy. Sprawdź co Ci się przyda, a jeśli edukację masz już za sobą to podziel się z innymi swoimi doświadczeniami.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
error

Jeśli podoba Ci się blog i chcesz być na bieżąco, kliknij i subskrybuj :)